Úložiště všeho

TOTO VŠE BUDE DĚLÁNO V PF
------------------------------
-------------
Udělala jsem si přáníčko s textem (A) ....to spodní. Vyrobila jsem si obrázek, který se bude otevírat - musí být stejně vysoký jako A , ale šířka jenom půlka z A.....takto mi vznikl obrázek B.

Nejprve jsem si do obrázku A zkopírovala obrázek B a vložila na pravou polovinu......poté jsem obrázek B tranformovala (zrcadlově otočila) a zkopírovala do levé poloviny obrázku A...............takto mi vznikl obrázek na celkové přáníčko č. 1.

celkové přáníčko č. 2..............otevřu si obrázek A i obrázek B....obrázek B pomocí pluginů otevřu do strany, jenom málo......opět ho zkopíruji do obrázku A do pravé poloviny, poté B tranformuji a zkopíruju do A levé poloviny.

celkové přáníčko č. 3.....otevřu si obrázek A i B.....B otevřu více do strany než u č. 2....kopíruji do A, tranformuji a kopíruji opět do A.............takto pokračuji dále, až mám udělaných třeba 6 obrázků ve formátu gif.....

Poslední celkové přáníčko.............jenom původní obrázek s textem.

PŘÁNÍČKO A I B MUSÍ ZŮSTAT V PŮVODNÍ PODOBĚ STÁLE, ABYCHOM JE MOHLY UPRAVOVAT A OTEVÍRAT DO STRAN A KOPÍROVAT STÁLE Z ORIGINÁLU.

Takto si vyrobím třeba 6 obrázků pomocí PF a uložím si je jako gif, poté obrázky tak jak jdou za sebou kopíruji a vkládám do ZONERU.

Kniha pouze na zkoušení
Odpočívám - nerušte
Odpočívám - nerušte
Slunečnice
Slunečnice
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one